• повик за поддршка 400-777-0883

Бели столици за јадење Луис

Краток опис:

  • 10years frame warranty
  • Special back pattern, more patterns for you to choose
  • High-end white powder coated
  • 5pcs in one carton
  • Wear-resistant clear stoppers

детали за производот

Тагови производ

Бели столици за јадење Луис

Опис 1. големина: W470*D550*SH460*H945
2. Dia45*2.0mm aluminum tube
3. 7kgs weight
4. Upholstered seat and back with various of fabric and vinyl
5. ≥45° High density foam, и ткаенина исполнува САД(CA117) или Велика Британија(BS5852) стандард
6. Пластични лета и луксузни лета достапни
7. 5pcs/ctn, use bubble bag to pack each chair leg, And then 2pcs chairs down and 3pcs up to pack in the carton.
испорака & Сервис Навремена испорака секое време. Обезбеди сигурен сервис и одговорен за секој клиент со секој производ. Нашата цел е да ги задоволи секој клиент со најдобра услуга.

How to Control Quality:

♦ We will review the quality of the spray line and mark the defective product.

♦ When they put down the product, ние веднаш ќе го проверат квалитетот повторно, одбележување на неисправни производи, и да го извести фабрика за бои да rework.

♦ If it is good, ние ќе побараме од нив да се спакуваат директно да се избегне гребење.

♦ After the product is sent to the factory, we will check it one by one again.

♦ Check the quality three times in order to send good products to customers.

As a company, the most important thing is to gain the trust and affirmation of customers.

As a successful company, in addition to stable and high quality, you also need good after-sales service.

As a responsible company, this problem is not terrible. The scary thing is that after the problem appears, the company disappeared without a trace.

Thank for very much for your continued support, choose LATEEN to address your concerns about product quality and resolve after sales issues.

Visit customers 2-3 times a year to learn about the usage or sales situation, solve customer problems on the spot, discuss future cooperation plans, help customers increase production and achieve a win-win situation.

Package:

Stacking chair: Ние ќе пак ногата и грбот со меур торба, потоа магацинот 10-15pcs.

Заврши на whold стол со соединение торба.

Wood look chair: Ние ќе пак ногата и грбот со меур торба, then White PVC cover the chair, put them into the carton.

Delivery time:

Во шпицот на сезоната: со 15-20days по добивањето 30% депозит.

Во период од продажба гасена: 25-35дена по добивањето на 30% депозит.

After-sales service:

ние нудиме 100% гаранција за нашиот производ. Доколку има проблем со квалитетот од наша страна, ние ќе компензираме.

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега