• Mbështetje Call 400-777-0883

Foshan Lateen Furniture Co., Ltd

Foshan Lateen Mobilje Co, Ltd ka qenë i dedikuar për zhvillimin e, prodhim, dhe shitjen e mobiljeve banket hotel metalike. Pas viteve të përpjekjeve të bashkuara dhe Devolpment, ne kemi marrë një shumë të lavdëruar dhe afirmimin, në të njëjtën kohë, ne gjithashtu të marrë shumë sugjerime nga të gjitha llojet e konsumatorëve. Ne sinqerisht falënderoj të gjithë ju për mbështetjen e vlefshme.

Karrige për ngrënie bankete

1. Karrige ngrënieje për banket është një shkurtim për një karrige ngrënie që përdoret në restorante të mesme të mëdha dhe të mesme, siç është l…

A doni të blini një karrige fleksibël?

Sot do të prezantoj një vend shumë të bukur dhe të rehatshëm -- ulëse fleksibël. Duket njësoj si një karrige e zakonshme. Por ...

Shikoni Karrigen Druri dhe Stool

Stool karrige druri imitim është bërë nga betoni të përforcuar si lëndë e parë kryesore dhe materiale të tjera të lehta të kockave. It ...

A është më mirë të zgjidhni një tabelë të rrumbullakët ose drejtkëndëshe?

Restoranti është një vend ku familja mbledh çdo ditë. Shtë gjithashtu një gjë e lumtur që familja të hajë në res…

 • garanci

  3vjet garanci

 • Shërbimi OEM / ODM

  Bashkëpunojnë me klientët për të zhvilluar re
  produktet

 • kompensim

  Nëse vërtetohet se ai është problemi ynë cilësisë, ne jemi të gatshëm të mbajnë kompensim të pjesshëm.

Enquiry TANI