• Mbështetje Call 400-777-0883

White Louis Dining Chairs

Përshkrim i shkurtër:

  • 10years frame warranty
  • Special back pattern, more patterns for you to choose
  • High-end white powder coated
  • 5pcs in one carton
  • Wear-resistant clear stoppers

Detail Product

Produkt Tags

White Louis Dining Chairs

Përshkrim 1. madhësi: W470*D550*SH460*H945
2. Dia45*2.0mm aluminum tube
3. 7kgs weight
4. Upholstered seat and back with various of fabric and vinyl
5. ≥45° High density foam, dhe pëlhurë takohet SHBA(CA117) apo UK(BS5852) standard
6. Plastike glides dhe luksoz glides në dispozicion
7. 5pcs/ctn, use bubble bag to pack each chair leg, And then 2pcs chairs down and 3pcs up to pack in the carton.
dorëzim & shërbim shpërndarjen në kohë çdo herë. Të ofrojë shërbim të besueshëm dhe përgjegjës për çdo klient me çdo produkt. Objektivi ynë është për të kënaqur çdo konsumatori me shërbimin më të mirë.

How to Control Quality:

♦ We will review the quality of the spray line and mark the defective product.

♦ When they put down the product, ne menjëherë do të kontrolluar cilësinë përsëri, shënuar produkt i dëmtuar, dhe të njoftojë fabrikë bojë për të Rework.

♦ If it is good, ne do të pyet ata për të dal direkt për të shmangur kruarje.

♦ After the product is sent to the factory, we will check it one by one again.

♦ Check the quality three times in order to send good products to customers.

As a company, the most important thing is to gain the trust and affirmation of customers.

As a successful company, in addition to stable and high quality, you also need good after-sales service.

As a responsible company, this problem is not terrible. The scary thing is that after the problem appears, the company disappeared without a trace.

Thank for very much for your continued support, choose LATEEN to address your concerns about product quality and resolve after sales issues.

klientët vizitoni 2-3 times a year to learn about the usage or sales situation, zgjidhjen e problemeve të konsumatorëve në vend, të diskutuar planet e ardhshme të bashkëpunimit, të ndihmuar klientët të rritur prodhimin dhe për të arritur një situatë të favorshme.

paketë:

Stacking chair: Ne do të dal këmbën dhe përsëri me qese flluskë, pastaj rafte 10-15pcs.

Përfundojë karrige WHOLD me qese përbërë.

Wood look chair: Ne do të dal këmbën dhe përsëri me qese flluskë, then White PVC cover the chair, put them into the carton.

Delivery time:

In peak season: me 15-20days pas marrjes 30% depozitë.

Në periudhën e shitjeve xhoko: 25-35ditë pas marrjes së 30% depozitë.

After-sales service:

we offer 100% guarantee on our product.If there is quality problem on our side, we’ll compensate.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI