• Mbështetje Call 400-777-0883

Gold chiavari chair for wedding

Përshkrim i shkurtër:

They are constructed using a double wall tubing and welded for exceptional strength, giving you peace of mind. With no moving parts, nothing will ever loosen up and wobble. These Gold chiavari chairs for wedding are also extremely lightweight at only 7.5 lbs, so they are easy to move and transport.

Detail Product

Produkt Tags

Item No. LT-C002
Dimension W390*D500*SH460*H920
Material Thickness 1.8mm aluminum
Metal Finished Spray finished/ Powder finished or other finished.

Pls contact us to discuss your idea

Loading Capacity 1.*20GP: 585copë; 1.*40GP: 1235copë; 1*40HQ: 1425copë.
Packing Dimension 0.42*0.65*2.17; 10pcs/stacking.
garanci If non-artificial damage: welding problem, we will make a new chair frame freely to you within 3years
Lead Time 15-20days after receiving deposit

 

MIRË SE VINI NË ynë fabrikë OEM ODM

pse na zgjodhet ne?

– Ne kemi më shumë se 8vjet përvojë në Hotel & Banquet industrinë e mobiljeve. Dhe punëtorët tanë kanë më shumë se 8vjet përvojë në këtë industri.

– Shërbimi OEM / ODM.

– Mostra është në dispozicion.

– Produktet tona kanë garantuar cilësinë, ne përdorim vetëm material i mirë.

– Shumë modele për zgjedhjen tuaj. Dhe design tuaj ose ide janë shumë të mirëpritur, ne do të të përmbushur kërkesat tuaja.

kohë të shpejtë të ofrimit të, vogël moq. Është e lehtë për ju për të bërë biznes me ne.

– Ne shpresojmë për të zgjeruar fabrikën tonë, Pra, ne do të përqëndrohet në të gjitha detajet.

Çmim i arsyeshëm, çmim shumë të drejtë, por produkte me cilësi të lartë, Ne i sigurt se ne mund t'ju ndihmojmë të rrahur më shumë konkurrentët tuaj.

Produktet tona janë shitur në SHBA, Evropë, Japoni, Australi, Middle-East dhe kështu me radhë.

– Punojnë me ne, ti mundesh të ulur koston tuaj për mobilje premium, si ne jemi Fabrika e drejtpërdrejtë dhe të përqëndrohet në detaje.

 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI