• Mbështetje Call 400-777-0883

HIgh-End Dizajn Moderne Stacking Dasma Dinning Karrige

Përshkrim i shkurtër:

  • Shërbimi OEM / ODM
  • Mostra Available
  • konkurruese Price
  • Garanci Quality
  • Delivery Fast

Detail Product

Produkt Tags

HIgh-End Dizajn Moderne Stacking Dasma Dinning Karrige

Përshkrim:

1.madhësi: W440*D580*SH470*H935

2.0mm aluminum tube: Wood grain or Powder coated or Paint coated

3.75kgs weight

4.Upholstered seat and back with variousof fabric and vinyl

5.≥45°High density foam, dhe pëlhurë takohet SHBA(CA117) apo UK(BS5852) standard

6.5 pcs/ctn, use bubble bag to pack each chair leg, And then 2pcs chairs down and 3pcs up to pack in the carton.

How to Control Quality:

1. Ne do të shqyrtojë cilësinë e linjës llak dhe të shënojë produkt i dëmtuar.

2. Kur ata vënë poshtë produktin, ne menjëherë do të kontrolluar cilësinë përsëri, shënuar produkt i dëmtuar, dhe të njoftojë fabrikë bojë për të Rework.

3. Në qoftë se ajo është e mirë, ne do të pyet ata për të dal direkt për të shmangur kruarje.

4. Pasi produkti është dërguar në fabrikë, we will check it one by one again.

5. Kontrolluar cilësinë tri herë në mënyrë të dërguar produkte të mira për klientët.

As a company, the most important thing is to gain the trust and affirmation of customers.

As a successful company, in addition to stable and high quality, you also need good after-sales service.

As a responsible company, this problem is not terrible. The scary thing is that after the problem appears, the company disappeared without a trace.

Thank for very much for your continued support, choose LATEEN to address your concerns about product quality and resolve after sales issues.

klientët vizitoni 2-3 times a year to learn about the usage or sales situation, zgjidhjen e problemeve të konsumatorëve në vend, të diskutuar planet e ardhshme të bashkëpunimit, të ndihmuar klientët të rritur prodhimin dhe për të arritur një situatë të favorshme.

paketë:

Stacking chair: Ne do të dal këmbën dhe përsëri me qese flluskë, pastaj rafte 10-15pcs.

Përfundojë karrige WHOLD me qese përbërë.

Wood look chair: Ne do të dal këmbën dhe përsëri me qese flluskë, then White PVC cover the chair, put them into the carton.

Delivery time:

In peak season: me 15-20days pas marrjes 30% depozitë.

Në periudhën e shitjeve xhoko: 25-35ditë pas marrjes së 30% depozitë.

After-sales service:

we offer 100% guarantee on our product.If there is quality problem on our side, we’ll compensate.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI