• Mbështetje Call +86 13500254960

Karrige Dasma e Kafe Dizajnit Modern me 5 vjet garanci

Përshkrim i shkurtër:

  • Special round back design
  • Stack up 4pcs
  • Suitable for US, UK, AU, JP and so on countries

Detail Product

Produkt Tags

Karrige Dasma e Kafe Dizajnit Modern me 5 vjet garanci

 

Përshkrim 1. madhësi: W480*D580*SH470*H935
2. 2.0mm aluminum tube
3. 7kgs weight
4. Upholstered seat and back with various of fabric and vinyl
5. ≥45° High density foam, dhe pëlhurë takohet SHBA(CA117) apo UK(BS5852) standard
6. Plastike glides dhe luksoz glides në dispozicion
7. 4pcs/ctn, use bubble bag to pack each chair leg, And then 2pcs chairs down and 2pcs up to pack in the carton.
dorëzim & shërbim shpërndarjen në kohë çdo herë. Të ofrojë shërbim të besueshëm dhe përgjegjës për çdo klient me çdo produkt. Objektivi ynë është për të kënaqur çdo konsumatori me shërbimin më të mirë.

There are various of colors for you to choose.

We also can customize frame/ tube color and upholstery color/ pattern as your requirements.

As a company, the most important thing is to gain the trust and affirmation of customers.

As a successful company, in addition to stable and high quality, you also need good after-sales service.

As a responsible company, this problem is not terrible. The scary thing is that after the problem appears, the company disappeared without a trace.

Thank for very much for your continued support, choose LATEEN to address your concerns about product quality and resolve after sales issues.

FAQ:

1. A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

i sigurt, we have the showroom in our factory, in Foshan, Kinë. If you want to have a visit, please contact us!

2. What is your minimum order quantity?
Ne kemi moq të hollësishme për secilin artikull. But we also accept the sample order. Në qoftë se sasia e sendit të vetme nuk mund të arrijnë moq, the price will be higher.

3. Sa kohë do të jenë pasuritë e garancisë?
We have different warranty time of each item under the right use. The chair frame we have 3 vjet garanci.

4. What is your after-sale service?
we offer 100% guarantee on our product.If there is quality problem on our side, we’ll compensate.

5. Can you make customerslogo on products and customer design?
po, Fabric tag of customer logo can be sewed on each chair/sofa, and customer’s design are welcome.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI