• Mbështetje Call 400-777-0883

Wholesale Aluminum Chiavari Chair for Restaurant

Përshkrim i shkurtër:

Origjinali karrige Chiavari alumini dhe ende më i miri. karrige tona funksion të lartë-grade, ndërtimi alumini rustproof, ndryshe nga karrige të çelikut që do të ndryshket kur gërvishtem.

Detail Product

Produkt Tags

Emri i produktit Aluminum Chiavari Chair
Model produkt LT-C003
madhësi (MM) W390×D440×SH460×H930
Kryetar Frame 1. material: alumin / çeliku Iron

2. Ngjyrë: Siç tregon foto / customized

3. Përfundojë sipërfaqe: llak pikturë / pikturë Powder / Wood imitoi

tub 1. standard Size: L20mm × W20mm (Trashësia 1.8mm)

2. Specifikim: alumin (1.8-2.0MM) / hekur (1.0-1.5MM) / Customize

3. formë: kon / katror / drejtkëndor / rreth / rombik / Customize

tapiceri pëlhurë: lino / garzë / PVC / PU / kërkesave të konsumatorëve
FR standard BS5852 / BS7176 / CA117 / kërkesave të konsumatorëve
moq 100 copë / Pls na konsultohet për çmim më të ulët moq
shërbim

nëse

1. OEM / ODM pranuar

2. Me porosi Dizajn Available

3. Tabela Set Kryetar Comination

paketim standard: Përfundojë këmbët karrige me qese plastike, Mbuluar tërë me qese të endura;

Wood-si Kryetar: kuti kartoni

delevery Koha 15-20 Ditë pas marrjes së depozitave

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI